Osiedle Harmonia

Mieszkaj blisko natury, nie rezygnując z miejskiego życia!

ul. Strobanda 3A, 3B

Toruń

Botanika

Toruń
ul. Strobanda 7, 7A, 9, 9A

Awangarda

ul. Szosa Lubicka 13A, 13B
Toruń

Aktualności

12 listopada - biuro nieczynne

2021-11-10

Uprzejmie informujemy że 12 listopada (piątek) nasze biuro będzie nieczynne. Zachęcamy do kontaktu w najbliższy poniedziałek.

Osiedle Botanika wyróżnione w rankingu na najlepszą inwestycję w Toruniu.

2021-04-08

Mamy przyjemność poinformować że nasza inwestycja Osiedle Botanika (etap II) zajęła II miejsce w Rankingu najlepszych inwestycji w Toruniu organizowanym przez RynekPierwotny.pl.Cieszymy się że nasz projekt ...

O firmie

LEM-BUD Sp. z o.o. to firma deweloperska działająca aktywnie na terenie Torunia i Bydgoszczy od 2007 roku. Wyspecjalizowaliśmy się w budownictwie mieszkaniowym dołączając do grona wiodących Deweloperów w województwie kujawsko-pomorskim. Naszym nadrzędnym celem jest tworzenie przyjaznych do życia osiedli, wyposażonych w niezbędną infrastrukturę i miejsca odpoczynku. Uwagę skupiamy na tworzeniu funkcjonalnych układów mieszkań. Wiele energii i pracy poświęcamy każdemu projektowi już na etapie koncepcyjnym, a później także projektowym. Duży nacisk kładziemy na dobór materiałów, jakość wykończenia klatek schodowych, garaży i pozostałych części wspólnych. Naszą misją i priorytetem jest realizacja osiedli w harmonii z naturą. Na etapie projektowania zabudowy naszym głównym celem jest wkomponowanie budynków tak, by zachować jak największą ilość drzew.

czytaj więcej

Sprzedaż mieszkań:
+48 535 320 522
mieszkania@lem-bud.pl